Do teraz pre veľkých, od teraz aj pre malých

Prejdite z manuálneho plánovania prepravy na smart riešenie greentls za nízky mesačný poplatok.

Problémy, ktoré vyriešime

 

Vysoké transportné náklady

Čakajú u vás kamióny na nakládku / vykládku
neprimerane dlho? Odmietajú vám dopravné spoločnosti voziť tovar, pretože u vás majú veľké a časté prestoje? Zmeňte to a získajte argument na vyjednanie lepších cien za transport.

Zložité manuálne plánovanie

Plánujete dopravu na papier a pri akejkoľvek zmene nedokážete ľahko reagovať? Plánujte dopravu inteligentne a rovnomerne do časových okien. Nezískate iba pravidelnú prepravu, ale s online riešením vás žiadna zmena nezaskočí.

Odstávky výroby a meškanie

Koľkokrát ste museli riešiť situáciu na ceste bez toho, že by ste ju dokázali ovplyvniť? Zohľadnite pri plánovaní riziko uviaznutia kamiónu v kolóne. Minimalizujete meškanie a tým situácie, ktoré vedú k odstaveniam výroby.

 

Vysoké vyťaženie a stres

Sú časy, keď vaši zamestnanci nemajú čo robiť a zrazu príde nápor a oni pracujú nadčas? Plánovanie dopráv má vplyv aj na pohodu a wellbeing na pracovisku. Zlepšite výmenu informácií medzi pracovníkmi a zvýšte ich pracovnú výkonnosť.

Komplikovaná komunikácia

Stáva sa, že si pracovníci závodu nerozumejú s vodičmi z cudzích krajín? Tí často ovládajú len svoj rodný jazyk a problémy väčšinou začínajú už pri registrácii na vrátnici. Naša multijazyčná mobilná aplikácia zabezpečí bezkontaktnosť a odstráni jazykovú bariéru. Dorozumievanie tak nebude žiaden problém.

Dopravné zápchy a bezpečnosť

Dokážu vaše kamióny skomplikovať dopravu či ju úplne zablokovať? Prejdite na službu greentls a odstráňte kolóny či problémy s parkovaním pred vstupom do areálu. Kamióny v areáli dokážeme navigovať na konkrétnu rampu čím sa odstráni blúdenie v areáli a zvýši bezpečnosť.

 

Ideálne riešenie pre malé a stredné firmy

S greentls bude riadenie logistických operácií transparentné a efektívne. Optimalizujte svoju logistiku a znížte náklady s naším moderným riešením. Už od jednej rampy.

Automatizácia procesu
Odstránenie skrytých nákladov
Bezkontaktné riešenie
Bezpapierové riešenie
Sme spoľahlivý partner v oblasti logistiky.  Už od roku 2011.